מהי הדרך הקצרה ביותר לדיבור באנגלית ?

מניסיוני כמנחה שלימד ישראלים רבים לדבר אנגלית ב 20 השנים האחרונות אני יודע כי אנשים יהיו מוכנים לשלם הרבה בזמן ובכסף אם יראו להם דרך פשוטה וקלה שתוביל אותם לדיבור באנגלית
.
הדרך לדיבור באנגלית אינה מסובכת והיא מסתכמת ב 3 צעדים פשוטים:

צעד ראשון - לדבר אנגלית
צעד שני - לדבר עוד אנגלית
וצעד שלישי - כבר הבנתם - לדבר עוד קצת אנגלית.

בהרבה מקרים כשרוצים ללמוד אנגלית לא מצליחים מסיבות שונות להתמקד בדיבור עצמו ועושים פעיליות אחרות שאינה דיבור, קוראים מאמרים, לומדים דקדוק, עושים תרגילים, ועוד.

מדוע לא מתמקדים בדיבור  ? הרי כל אחד מבין כי זה הדבר שצריך לעשות אותו הכי הרבה.

הסיבה היא כי דיבור היא פעילות שעבורה צריכים פרטנר מתאים, אדם שישוחח עם התלמיד באופן אישי ידובב אותו לאורך כל השיעור ולא ייתן לו לגלוש לפעילות שאינה דיבור.

רוב מסגרות לימוד האנגלית הקיימות כיום אינן נותנות פרטנר אישי לשיחה. רוב התלמידים שלומדים אנגלית לומדים במסגרות גדולות של כיתה או קבוצת לימוד בגודל זה או אחר, ומטבעה של הקבוצה היא אינה נותנת לכל תלמיד מנחה צמוד שמוציא ממנו את הדיבור ברציפות לאורך השיעור.

תלמידים רבים לומדים אנגלית בשיעורים פרטיים. אך גם כאן מגלים התלמידים ברוב המקרים כי הדרך להתאמן בדיבור עם מורה פרטי אינה פשוטה כלל. רוב המורים הפרטיים אינם מתמחים בהקניית דיבור הם מתמחים בשיפור ציוני התלמידים בבית הספר שזה אומר דקדוק קריאה וכתיבה ומעט מאד דיבור ועל כן יש מעט מורים פרטיים שמנוסים בהקניית דיבור באנגלית.

אצלנו באינגליש-פון
יש הרבה מאד ניסיון איך עושים את זה. אנו מתמקדים בהקניית דיבור באנגלית לישראלים החל מתחילת שנות השמונים, ובמשך השנים צברנו ניסיון רב ביותר איך לעשות זאת.

הנכם מוזמנים לקבל שיעור ניסיון בשיטת אינגליש-פון כדי שתחושו איך זה עובד אצלכם.
הקליקו להזמנת שיעור ניסיון בשיטת אינגליש-פון