כמה שיעורי אינגליש-פון (לימוד אנגלית מדוברת בטלפון) מומלץ לקחת בכל שבוע ?

ראשית כדאי לדעת שבשיטת אינגליש-פון לדיבור באנגלית התלמיד הוא זה שקובע את מהלך הקורס. התלמיד מחליט לפי הצרכים והנטיות שלו האם לעשות את קורס האנגלית באופן אינטנסיבי כלומר 3-5 שיעורים בשבוע או בקצב מתון יותר על בסיס שיעור אחד או שניים בשבוע.
כמוכן התלמיד הוא זה שקובע את שעות לימוד האנגלית. באינגליש-פון בעיקרון אפשר לקחת שיעורים בשעות הבקר החל מהשעה 8.00 ולאורך היום עד 10.30 בלילה, כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו ללא בעיה את השעות המתאימות והנוחות לו ביותר, שעות בהן הריכוז שלו הוא במכסימום.

מה עדיף, לימוד אנגלית אינטנסיבי או לימוד מתון ? התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית, מה שכן ברור הוא כי לכל תלמיד יש קצב לימוד אנגלית שיתאים עבורו, הדבר תלוי בזמן שכל תלמיד יכול להקדיש לכך מחד ולמידת הדחיפות שהתלמיד רואה בהתקדמות מהירה או איטית בדיבור השפה האנגלית מאידך
.

מבחינת התוצאות עצמן אין הבדל משמעותי בין תלמיד שלומד בקצב מתון לבין תלמיד שלומד אנגלית בקצב אינטנסיבי מפני שבסיום כל קורס אנגלית אינגליש-פון עושים לתלמיד בחינה כדי לראות האם הוא מסוגל לדבר היטב את כל המילים והמשפטים שיש בערכה, ובמידה והתלמיד לא שולט היטב בכולם אנו מוסיפים לו עוד שיעורי אנגלית ללא תשלום עד שהתלמיד מסוגל לדבר היטב באנגלית את כל המילים והמשפטים שבערכה. על כן אפשר לומר כי לא משנה כלל באיזה קצב התלמיד למד, כל תלמיד יגיע לאותן תוצאות, דהיינו שליטה מלאה בדיבור באנגלית בכל המילים והמשפטים שבערכת אינגליש-פון שהוא קיבל.

בכל זאת ניתן לומר כי ללמוד אנגלית מעל 4 פעמים בשבוע זה קצת בעייתי משום שהתלמיד מתקשה לעכל ולהפנים היטב את מיומנות הדיבור במילים ומשפטים של שיעור מסוים שכן מיד עם סיום הלימוד של מילים ומשפטים משיעור מסוים מגיע שיעור נוסף עם חומר חדש שמקשה על קליטה ועיכול של החומר הישן.
כמו כן ניתן לומר כי בכל שבוע יש לעשות מינימום שיעור אנגלית אחד. פחות מכך התלמיד מתקשה ליצור רצף לימודי אפקטיבי ויעיל.


הקליקו להזמנת שיעור ניסיון בשיטת אינגליש-פון