אני חייב להגיע ליכולת שיחה באנגלית ומהראני רוצה את הדרך הכי חדשנית שיש לדבר אנגלית ?

נראה שאין דרך אלגנטית או טריק לעקוף את הדרך הטבעית, הפשוטה והמובנת להגיע ליכולת שיחה באנגלית.
הדרך הישירה
, הנכונה והטבעית לעשות כך היא פשוט למצוא את המורה המתאים שידובב אותך ויגרום לך לצבור שעות דיבור באנגלית.

התמונה שאתה צריך לראות בדמיונך היא תמונה של תלמיד השקוע בשיחה עם מורה מיומן בהובלת שיחה באנגלית
.
השיחה צריכה להיות שיחה אמיתית באנגלית עם אדם אמיתי (לא אמצעים וירטואליים) כמו בחיים, והתלמיד צריך לדבר בעצמו       כ 70-80 אחוז מזמן השיעור.

לימודי אנגלית עם אינגליש-פון מאפשרים לך להגיע בדיוק לסיטואציית למידה זו.
המנחה שלך באינגליש-פון יגרום לך לשקוע בשיחה באנגלית, במהלך השיחה עם המנחה אתה תדבר אנגלית ברוב הזמן, ומשיחה לשיחה האנגלית המדוברת שלך תשתפר.

לעיתים תלמידים מתפתים להירשם
ולהתחייב לשלם סכומים משמעותיים בקורסים "חדשניים" ומסגרות לימודיות המבטיחות לתלמיד רכישת יכולת דיבור באנגלית במהירות.
במקרים רבים מהלך לימודי האנגלית וטכניקת ההוראה באותם "קורסי אנגלית חדשניים" לא מביאים את התלמיד לסיטואציית דיבור אמיתית באנגלית ועל כן הדיבור אינו מתפתח כמובטח.

להלן כמה דוגמאות למסגרות לימודיות שאינן מאפשרות לתלמיד להגיע ל 70 אחוז דיבור אנגלית אמיתי במהלך השיעור.

לימודי
אנגלית בקבוצת לימוד אינם מאפשרים לתלמיד מספיק זמן דיבור במהלך השיעור מפני שבקבוצה זמן הדיבור לכל תלמיד הינו נמוך ביותר, ואינו עולה על 15 אחוז מזמן השיעור. גם לימוד בקבוצה קטנה של 4-6 תלמידים אינו מאפשר לתלמיד הבודד לדבר אנגלית באותה מידה שמדבר התלמיד עם המורה שלו בשיעור פרטי.

לימוד אנגלית במחשב או באינטרנט, יכול לסייע רבות ברכישת אוצר מילים
, ואפילו לסייע ביכולת הרכבת משפטים באנגלית בצורה נכונה.
אך המגרעת הגדולה של לימוד אנגלית עם מחשב היא חוסר היכולת של המחשב לשוחח עם התלמיד כמו בשיחה אמיתית באנגלית, ועל כן תלמידים רבים הלומדים בדרך זו מתלוננים על כך שהם לומדים מילים ומשפטים רבים, אך לא יכולים לדבר אנגלית.

מורה פרטי יכול באופן תיאורטי לספק לתלמיד על הצד הטוב ביותר את סיטואציית השיחה החיונית לרכישת יכולת שיחה באנגלית.
אך מסתבר שברוב המקרים תלמיד המתחיל ללמוד אנגלית מדוברת אצל מורה פרטי מגלה אחרי כמה שיעורים כי הוא לא מגיע לסיטואציית דיבור באנגלית עם המורה. התלמיד מוצא את עצמו מקשיב ברוב הזמן להסברים של המורה ופותר תרגילי דקדוק שהוא מקבל מהמורה, אך כמעט ואינו משוחח עם המורה באנגלית
.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי הרוב המכריע של המורים הפרטיים מיומן ומנוסה בהקניית כללי דקדוק והעברת תרגולי דקדוק לילדים במערכת החינוך, וכשהם מקבלים לומד מבוגר המבקש דיבור הם עושים איתו את מה שהםרגילים לעשות עם ילדים, ורק מעטים מביניהם יודעים להגיע עם התלמיד לסיטואציית הדיבור באנגלית החיונית כל כך לרכישת יכולת שיחה באנגלית.
.

אצלנו באינגליש-פון הכול מכוון לדיבור. החל מחומרי הלימוד שבנויים במיוחד לכוון את התלמיד לדבר נכון, דרך סיטואציית הלמידה בה התלמיד מדבר עם המנחה שלו כמו שמדברים אנגלית עם אנשים בחיי היום יום, וכלה במנגנון ביקורת הבודק את יכולת הדיבור של התלמיד בסוף הקורס
, ומאפשר מתן שיעורים נוספים של דיבור באנגלית לתלמיד אם התלמיד אינו עומד במשימות דיבור האנגלית שהקורס מכתיב.